Umów wizytę
Home Specjaliści Agnieszka Żwirełło
wstecz
Agnieszka Żwirełło
Agnieszka Żwirełło
Dietetyk Gdańsk
Telefon: +48 513 844 100
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Jestem dyplomowanym dietetykiem i psychodietetykiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu SWPS oraz Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, a także Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, obecnie w trakcie certyfikacji doradców bariatrycznych w American Association of Bariatric Counselors.

 

Specjalizuję się w pracy z osobami, borykającymi się z otyłością, w tym otyłością olbrzymią (pacjenci bariatryczni), chorobami onkologicznymi, schorzeniami przewodu pokarmowego, insulioopornością, cukrzycą typu I i II, chorobami tarczycy, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Przygotowuję zalecenia żywieniowe dla kobiet w ciąży, podczas laktacji, etc.
Stale poszerzam swoją wiedzę opierając się na badaniach naukowych pochodzących z rzetelnych źródeł, a także uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach.

 

Z każdym pacjentem opracowujemy indywidualne zalecenia, dostosowując je nie tylko do stanu zdrowia, ale także do możliwości, czasu i upodobań. Moimi głównymi celami podczas współpracy są edukacja żywieniowa, wprowadzanie małymi krokami długoterminowych zmian w nawykach, dotyczących zarówno podejścia do jedzenia jak i aktywności fizycznej, oraz zadowolenie pacjenta z rezultatów i naszej współpracy.

Kontakt
Skontaktuj się z nami!