Umów wizytę
Home Specjaliści Aleksandra Bujalska
wstecz
resized-tempfileforshare-20201027-213945-280235882035136
Aleksandra Bujalska
Psychoterapia
Psycholog

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, w trakcie certyfikacji na terapeutę poznawczo-behawioralnego w Instytucie Poznawczym w Gdańsku. Posiada również przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyła kurs pierwszego stopnia z Terapii Schematów.
 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając praktyki i staże w placówkach wychowawczo - opiekuńczych tj. "Mrowisko", poradni psychologiczno- pedagogicznej w Lęborku.  Bardzo duże doświadczenie zdobyłam pracując w Stwoarzyszeniu Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku , jako asystentka dorosłej osoby ze spektrum autyzmu. Obecnie pracuję w zawodzie w Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.

Żyjemy w czasach,w których "życie boli", a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że ludzie cierpią i niestety cierpią w samotności. Tak nie musi być, a co ważniejsze, tak nie może być. 

Wychodzę naprzeciw wszystkim osobom, które czują "ból psychiczny", które każdego dnia dźwigają na barkach ciężar jakim jest: depresja, stany lękowe, stres i inne ukryte głęboko, nieuświadomione problemy. 
Czas najwyższy stawić im czoła i postawić na nową, lepszą jakość życia.

Psychologia dla mnie, to przede wszystkim pasja i misja niesienia pomocy w tych trudnych czasach. 
    
Zapraszam do skorzystania ze wsparcia stacjonarnie, jak i on-line

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

+48 600 60 80 81

info@iprocare.pl