Umów wizytę
Home Oferta Seksuolog Gdańsk

Seksuolog Gdańsk

Seksuolog

Profesjonalna pomoc seksuologiczna i psychologiczna w Gdańsku. Połączenie rzetelnej wiedzy z wieloletnią praktyką i wszechstronnym doświadczeniem. Gabinety IPRO CARE prowadzą zarówno terapię indywidualną oraz terapię dla par i małżeństw. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalisty, aby odzyskać radość i harmonię życia seksualnego.

 

Czy masz problem z…

 

·         brakiem satysfakcji z życia seksualnego?

·         utratą bliskości i pożądania z partnerem?

·         erekcją lub przedwczesnym wytryskiem?

·         osiągnieciem orgazmu?

·         uzależnieniem od seksu?

·         świadomością własnego ciała oraz samoakceptacją?

 

 

Seksuolodzy w Gdańsku – pozwól sobie pomóc

 

Problemy seksuologiczne, zwłaszcza jeśli utrzymują się w sposób ciągły, mogą bardzo destruktywnie wpłynąć na pozostałe sfery naszego życia. Nigdy nie można ich bagatelizować. Mogą trwale zaburzyć naszą pewność siebie i poczucie własnej wartości. Mogą sprawić, iż zaczniemy się odsuwać od partnera lub od poznania nowej osoby. Mogą również doprowadzić do rozpadu małżeństwa, zdrady czy społecznej alienacji – i prawdziwych kryzysów życia osobistego.

 

Odzyskując zadowolenie z własnego życia seksualnego, odzyskujemy energię, szczęście i spełnienie. Odzyskujemy poczucie bezpieczeństwa i warunki do efektywniejszego oraz pełniejszego osobistego rozwoju. Satysfakcja z życia seksualnego to jeden z podstawowych elementów szeroko rozumianej satysfakcji życiowej. Zdobądź się na odwagę, by zarejestrować się na wizytę do seksuologa.

 

W naszych gabinetach będziesz mógł się odprężyć, zdobyć na szczerość, przed samym sobą lub partnerem. Zadbamy o to, by cała wizyta przebiegła w atmosferze pełnej akceptacji,  bezpieczeństwa i zrozumienia.

 

 

Seksuolog Gdańsk  – terapie dla par i małżeństw

 

Zadowolenie z seksu jest podstawą udanego i szczęśliwego związku. Wiele par nie wytrzymuje braku satysfakcji i presji, przez co decyduje się na rozstanie. W wielu przypadkach realnie może pomóc terapia małżeńska / dla par z seksuologiem.

 

Pierwsze spotkanie „konsultacyjne” u seksuologa nie oznacza jeszcze rozpoczęcia terapii. Jednak zawsze jest to najlepsza droga, aby sprawdzić czy wsparcie seksuologa może realnie pomóc waszemu związkowi. Seksuolog w ramach terapii dla par i małżeńskiej może zalecić dodatkowe spotkania na psychoterapiach indywidualnych, dla obojga lub jednego z partnerów.

 

Spotkajmy się i porozmawiajmy szczerze, w zaciszu i prywatności specjalistycznego gabinetu. Zobacz, jakie są sprawdzone techniki wychodzenia z problemów jakie Was dotknęły. Seksuolog nie wykonuje żadnych badań medycznych. W celu potwierdzenia ostatecznej diagnozy może zlecić dodatkowe wizyty u innych specjalistów, np. u ginekologa, urologa, neurologa czy endokrynologa.

 

 

Seksuolog Gdańsk  – terapie indywidualne

 

Każda terapia indywidualna rozpoczyna się od wieloaspektowej konsultacji z seksuologiem. Seksuolog będzie zadawał Ci pytania tak, aby najdokładniej i najpełniej zrozumieć problem z jakim się zgłosiłeś. Zapyta o Twoje uczucia, reakcje, emocje, przeszłość seksualną czy doświadczenia z dzieciństwa. Może zapytać o Twój stan zdrowia, aktualne badania krwi lub badania hormonalne. Rozumiemy, że pierwsza wizyta u seksuologa zawsze jest stresująca. Wiedź, że Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa i tajemnica informacji, jest dla nas każdorazowo najwyższym priorytetem.

 

Pierwsze spotkanie indywidualne z seksuologiem to wspólne podjęcie decyzji co do dalszego postępowania medycznego, leczniczego lub terapii grupowej. Możesz też udać się na spotkanie indywidualne do seksuologa, zanim zdecydujesz się przyjść z partnerem. Wtedy właściwie przygotujesz się do dalszej terapii dla par oraz zbudujesz w sobie niezbędną otwartość i pewność siebie.

 

 

Poradnia psychologiczno-seksuologiczna IPRO CARE

 

Zapewniamy dyskrecję, zrozumienie oraz fachowe wsparcie w rozwiązywaniu Waszych problemów intymnych. Nowoczesna poradnia psychologiczno-seksuologiczna, działająca na bazie najnowszej psychologicznej i medycznej wiedzy oraz bogatym doświadczeniu.

 

Często problemy natury seksualnej są wynikiem złożonego procesu nawarstwiania się wielu czynników, w których leczeniu mogą być pomocni również inni specjaliści. Ma to na celu szybsze i skuteczniejsze dojście do wyznaczonych efektów. Konsultacje z dietetykiem, terapeutą, specjalistą medycyny komplementarnej, psychoterapeutą uzależnień czy trenerem osobistym. IPRO CARE Gdańsk to wszystkie gabinety z jednym, dogodnym miejscu, by ułatwić Wam realizację wyznaczonych celów.

 

Dobry seksuolog w Gdańsku? Sprawdź specjalistów poradni psychologicznej IPRO CARE, przy al. Rzeczypospolitej w dzielnicy Przymorze.

 

Nasi specjaliści

Kontakt
Skontaktuj się z nami!