Umów wizytę
Home Specjaliści Rafał Wojciechowski
wstecz
foto
Rafał Wojciechowski
Medycyna komplementarna Gdańsk
Telefon: +48 791 037 222
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Specjalista z dziedziny Medycyny Komplementarnej i Treningu Mentalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy interdyscyplinarnej z pacjentem. Mam na swoim koncie szereg sukcesów zawodowych w obszarze medycznym m.in. w ortopedii, neurologii i leczeniu bezpłodności. Odnoszę sukcesy w prowadzeniu mentalnym pacjenta pod kontem odkrycia wewnętrznej siły do osiągania hiperproduktywności w życiu osobistym jak i w biznesie.

 

Jestem pasjonatem pracy z wykorzystywaniem własnego potencjału oraz budzenia sił -wewnętrznej i mentalnej do radzenia sobie z przeciwnościami losu… bo przecież każdy  uwielbia czuć satysfakcję z osiąganych celów.

 

Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe to podstawa a nieustanny rozwój osobisty poprzez zdobywanie wiedzy u najlepszych specjalistów pozwala mi być na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w mojej dziedzinie.

 

MEDYCYNA KOMPLEMENTARNA

  • Skorzystaj z najskuteczniejszych metod terapeutycznych z dziedziny akupunktury, rehabilitacji, podologii, naturopatii i medycyny molekularnej w celu powrotu do zdrowia czy lepszego samopoczucia.

 

TRENING MENTALNY

  • Sprawdź skuteczne techniki z dziedziny motywacji, kognitywistyki, psychologii i komunikacji dla podnoszenia efektywności pracy i obniżania stresu.

 

MISTRZOSTWO

  • Przekonaj się jak pracować w stresujących i wymagających warunkach. Moja metodyka pomogła mi zdobyć  wymarzony medal na mistrzostwach Polski i Europy.

 

Uwaga – zarażam spokojem. Jestem dla Ciebie!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Poradnia Zaspa

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

Poradnia Aniołki

80-156 Gdańsk

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 7/4-5

+48 721 990 330