Umów wizytę
Home Specjaliści Paulina Siekierska
wstecz
iprocare
Paulina Siekierska
Coach Gdańsk
Psycholog Gdańsk
Telefon: +48 697 354 151
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu (Laboratorium Psychoedukacji i Uniwersytet SWPS)

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli psychologa w pracy indywidualnej i grupowej z młodymi ludźmi i ich rodzinami. Uczyła psychologii w programie matury międzynarodowej IB oraz prowadziła zajęcia dla studentów psychologii dotyczące rozwoju i wsparcia młodzieży.

 

Współpracuje ze szkołami oraz organizacjami prowadząc różnorodne warsztaty m.in. radzenia sobie ze stresem z użyciem mindfulness.

 

Odbyła wiele szkoleń z różnych form pomocy terapeutycznej (m.in. Podstawy systemowej terapii rodzin, Psychoterapia krótkoterminowa i poradnictwo, Podejście uważności i współczucia dla psychologów i terapeutów).

 

Obecnie szkoli się w Terapii Akceptacji i Zaangażowania i jest w trakcie akredytacji Izby Coachingu. Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanego psychoterapeuty i coacha.

 

Każda najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku!

 

Oferuję pomoc psychologiczną i coaching nastolatkom i młodym dorosłym, którzy:

 

  • czują się zagubieni, przytłoczeni trudnościami
  • nie wiedzą, jaką drogę edukacyjną i zawodową wybrać
  • doświadczają stresu i lęku
  • mają uporczywe negatywne lub samokrytyczne myśli
  • odwlekają zadania, obowiązki, brak im motywacji i energii
  • mają trudności w dogadaniu się z innymi, czują się osamotnieni

 

Dzięki coachingowi nauczysz się lepiej radzić sobie z emocjami i myślami, określisz, czego naprawdę potrzebujesz oraz zaczniesz budować nowe umiejętności by robić to, co przybliża do małych i dużych celów, tego, co dla Ciebie ważne.

Moją misją jest towarzyszenie w budowaniu lepszego życia i promowanie rzetelnej wiedzy psychologicznej, która dobrze wykorzystana ma ogromną moc. Prywatnie żona, mama, przyjaciółka i pasjonatka neuronauki, chodzenia po górach i ornitologii.

Zapraszam na konsultację by określić, jaka forma wsparcia na tym etapie jest dla Ciebie najlepsza.

 

Na spotkania zapraszam również rodziców, którzy nie wiedzą jak wesprzeć swoje nastoletnie dziecko lub chcą lepiej sobie poradzić z trudnościami i wyzwaniami bycia rodzicem.

 

Konsultacja 50 minut - 120 zł

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Poradnia Zaspa

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

Poradnia Aniołki

80-156 Gdańsk

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 7/4-5

+48 721 990 330