Umów wizytę
Home Specjaliści Paulina Siekierska
wstecz
paulina siekierska
Paulina Siekierska
Coach Gdańsk
Psycholog Gdańsk
Telefon: +48 697 354 151
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu (Laboratorium Psychoedukacji i Uniwersytet SWPS)

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli psychologa w pracy indywidualnej i grupowej z młodymi ludźmi i ich rodzinami. Uczyła psychologii w programie matury międzynarodowej IB oraz prowadziła zajęcia dla studentów psychologii dotyczące rozwoju i wsparcia młodzieży.

 

Współpracuje ze szkołami oraz organizacjami prowadząc różnorodne warsztaty m.in. budowania odporności, radzenia sobie ze stresem z użyciem mindfulness.

 

Odbyła wiele szkoleń z różnych form pomocy terapeutycznej (m.in. Podstawy systemowej terapii rodzin, Psychoterapia krótkoterminowa i poradnictwo, Podejście uważności i współczucia dla psychologów i terapeutów).

Więcej informacji o doświadczeniu i kompetencjach znajdziesz na profilu na linkedin: KLIKNIJ TU

 

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem jako współautorka bloga trudnoscirozwojowe.pl a także na łamach Newsweek Psychologia Nastolatka i Dziecka.

 

Od 2 lat intensywnie szkoli się w Terapii Akceptacji i Zaangażowania. Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanego psychoterapeuty i coacha.

 

Oferuję pomoc psychologiczną i coaching nastolatkom i młodym dorosłym, którzy:

 

·       czują się zagubieni, przytłoczeni trudnościami

·       nie wiedzą, jaką drogę edukacyjną i zawodową wybrać

·       doświadczają stresu i lęku

·       mają uporczywe negatywne lub samokrytyczne myśli

·       odwlekają zadania, obowiązki, brak im motywacji i energii

·       mają trudności w dogadaniu się z innymi, czują się osamotnieni

 

Pracuję również z dorosłymi, którzy utknęli na życiowym na życiowym zakręcie i nie widzą wyjścia, czują wypalenie w pracy lub w życiu rodzinnym, czują się przytłoczeni codziennymi obowiązkami …nie wiedzą  jak wesprzeć swoje dziecko..

 

Dzięki pomocy psychologicznej w nurcie ACT nauczysz się lepiej radzić sobie z emocjami i myślami, określisz, czego naprawdę potrzebujesz oraz zaczniesz budować nowe umiejętności by robić to, co przybliża do małych i dużych celów, tego, co dla Ciebie ważne.

 

Coaching oferuję wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym, którzy tęsknią za zmianą w swoim życiu, stoją przed wyzwaniem lub ważną decyzją. Obszary pracy coachingowej moich klientów to między innymi: zmiana pracy, określenie priorytetów w życiu, przygotowanie do egzaminu, zdobycie nowych umiejętności, kompetencji, budowanie nowych nawyków m.in. w obszarze dbania o zdrowie, wprowadzenie harmonii i balansu w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Dzięki pracy coachingowej sprecyzujesz swoje cele i potrzeby, zbudujesz samoświadomość i odwagę, by korzystać ze swoich zasobów i możliwości, które do tej pory mogły być niedostępne i odkryjesz niecodzienne, twórcze rozwiązania, by osiągnąć pożądane rezultaty.

 

Moją misją jest towarzyszenie w budowaniu bardziej satysfakcjonującego życia i promowanie rzetelnej wiedzy psychologicznej, która dobrze wykorzystana ma ogromną moc. Prywatnie żona, mama, przyjaciółka i pasjonatka neuronauki, chodzenia po górach i ornitologii.

 

Zapraszam na konsultację by określić, jaka forma wsparcia na tym etapie jest dla Ciebie najlepsza.

 

Każda najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku!

 

Konsultacja 50 minut - 140 zł

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Poradnia Zaspa

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

Poradnia Aniołki

80-156 Gdańsk

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 7/4-5

+48 721 990 330