Umów wizytę
Home Specjaliści Patrycja Jeleń - Gaweł
wstecz
img-0681
Patrycja Jeleń - Gaweł
Psycholog Gdańsk
Seksuolog Gdańsk
Telefon: +48 664 943 682
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Absolwentka psychologii i seksuologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła szkolenia m.in. z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swój warsztat zawodowy poszerza regularnie o dodatkowe szkolenia. Odbyła między innymi szkolenie z: terapii par, pracy z parą po zdradzie, czy po pojawieniu się dziecka, dialogu motywującego, interwencji kryzysowej, pracy ze złością i agresją dziecięcą, technik mindfulness i relaksacji, radzenia sobie ze stresem oraz technik służących poprawie nastroju.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Zdrowia Psychicznego, Stowarzyszeniu zajmującym się osobami z niepełnosprawnością oraz Centrum Wspierania Rodzin. Prowadziłam warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci, poradnictwo psychologiczne, doradztwo zawodowe, warsztaty rozwoju osobistego oraz psychoedukacyjne dla kobiet w szkole rodzenia. Tworzyłam także artykuły o tematyce psychologiczno – seksuologicznej dla Szkoły Rodzenia. 

 

Prowadzę konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne. Przyjmuję dorosłych, młodzież oraz pary/małżeństwa. Pracuję w oparciu o założenia Racjonalnej Terapii Zachowania,  Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz elementów psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 

Wychodzę z założenia, że każdy z nas jest niepowtarzalny. To Ty jesteś ekspertem od swojego życia i masz w sobie zasoby do radzenia sobie, trzeba jedynie pomóc Ci je odkryć :) Ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej, przyjaznej i opartej na zaufaniu atmosfery, w której będziemy pracować nad poprawą jakości Twojego życia i codziennego funkcjonowania. Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa. Dbam o to, by jakość wykonywanej przeze mnie pracy była jak najwyższa.


Jeśli:

 

–                    stres coraz bardziej wpływa na Twoje życie i nie wiesz, jak sobie z nim radzić,

–                    doświadczasz różnych kryzysów życiowych,

–                    potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z odczuwanymi problemami, 

–                    doświadczasz lub doświadczałaś/łeś przemocy (psychicznej, fizycznej, seksualnej,        ekonomicznej)

–                    odczuwasz trudności natury seksualnej (zaburzenia erekcji, pochwica, spadek libido, utrata potrzeb seksualnych, zaburzenia orgazmu, przedwczesny wytrysk, ból podczas stosunku,             trudności w komunikacji swoich potrzeb parterowi/partnerce, rozbieżności w poziomie libido w związku itp.)

–                    Twoje dziecko przejawia różne zachowania seksualne, a Ty nie wiesz jak na nie reagować,

–                    masz niską samoocenę i brak wiary we własne możliwości,

–                    masz trudności w relacjach z innymi,

–                    masz trudności w komunikacji z partnerem/partnerką,

–                    odczuwasz, że w Twój związek doświadczył kryzysu,

–                    czujesz, że Twoje życie nie daje Ci satysfakcji i chciałbyś/chciałabyś to zmienić,

–                    odczuwasz różnego rodzaju lęki,

–                    masz zaburzenia nastroju,

–                    chciałbyś/chciałabyś polepszyć jakość swojego życia

 

Serdecznie zapraszam! Wspólnie popracujemy nad osiągnięciem Twojego celu :)

 

 

Indywidualna konsultacja psychologiczna (50 minut) – 150 zł

Indywidualna konsultacja seksuologiczna (50 minut)  – 150 zł

Konsultacja par/małżeństw (50 minut) – 200 zł

 

*płatność gotówką

Kontakt
Skontaktuj się z nami!