Umów wizytę
Home Specjaliści Monika Barcik
wstecz
mb
Monika Barcik
Psycholog Gdańsk
Psycholog dzieci i młodzieży
Telefon: +48 883 258 588
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Jestem psychologiem klinicznym, sportowym oraz szkolnym z przygotowaniem pedagogicznym, który łączy psychologię z praktyką bioenergoterapii i radiestezji terapeutycznej. Moja praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i misja wspierania innych na ich indywidualnych ścieżkach do lepszego zdrowia psychicznego i wewnętrznej harmonii. Specjalizuję się głównie w terapii indywidualnej osób dorosłych i nastolatków, oferując wsparcie w przezwyciężaniu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz różnych kryzysów psychicznych oraz wspierając ludzi w rozwoju i podwyższaniu jakości swojego życia.

 

Moje podejście jest holistyczne; łączę wiedzę i techniki z różnych dziedzin, aby zapewnić kompleksową opiekę nad zdrowiem psychicznym, energetycznym i fizycznym moich pacjentów. Pracując w nurcie integratywnym, łączę różne nurty psychoterapii, co pozwala mi na dopasowanie metod do osobowości i potrzeb każdego pacjenta. Wierzę, że klucz do skutecznej terapii leży w zrozumieniu, że każdy pacjent jest ekspertem w zakresie własnego życia i doświadczeń. Jako terapeuta, jestem przewodnikiem, który pomaga odkryć i zrozumieć siebie, zmienić niekorzystne schematy myślenia i emocjonalne, oraz odnaleźć sens życiowych wydarzeń.

 

Oprócz pracy z osobami zmagającymi się z problemami psychicznymi, wspieram także sportowców w rozwoju mentalnym, aby pomóc im osiągnąć i utrzymać mindset sprzyjający sukcesom sportowym. 

 

Pracuję również z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia z zakresu socjoterapii, psychoedukacji oraz rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych, co pozwala na budowanie mocnych fundamentów dla ich przyszłego dobrostanu psychicznego.

 

Pomagam także osobom chorującym somatycznie i na choroby psychosomatyczne, wspierając ich w procesie zdrowienia poprzez bioenergoterapię i terapię psychologiczną.

 

Moje kluczowe wartości to autonomia pacjenta, holizm i indywidualizacja podejścia. Wierzę, że każdy ma w sobie siłę do zmiany i rozwoju, a moja rola to wspieranie na tej drodze poprzez dostarczanie narzędzi, wiedzy i empatycznej obecności. Jeśli szukasz przewodnika, który pomoże Ci odkryć Twoją wewnętrzną siłę i potencjał, zapraszam do kontaktu. Razem możemy pracować nad budowaniem lepszej wersji siebie.

 

Oferta:

bezpłatna konsultacja psychologiczna
terapia psychologiczna dzieci i młodzieży oraz dorosłych
coaching sportowy
terapia psychosomatyczna
socjoterapia dla dzieci i młodzieży
bioterapia
 

 

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie internetowej: terapiaintegratywna.com.pl

Telefon: 883 258 588 (proszę o sms, oddzwonię w wolnej chwili)

 

 

Kontakt
Skontaktuj się z nami!