Umów wizytę
Home Oferta Medycyna komplementarna Gdańsk

Medycyna komplementarna Gdańsk

Medycyna komplementarna

Poradnie IPRO CARE w Gdańsku to niezwykle interdyscyplinarne miejsce.

 

Tutaj oprócz gabinetów psychologicznych, psychoterapeutycznych czy dietetycznych, znajdziesz również specjalistów Medycyny Komplementarnej. Powstaliśmy, by dostarczyć na gdański rynek usług medycznych i okołomedycznych zupełnie nową - holistyczną jakość! Kompleksowe wsparcie dla osób, które poszukują nowoczesnych metod leczenia walki z bólem, rekonwalescencji oraz osobistego rozwoju.

 

Specjaliści Medycyny Komplementarnej poradni IPRO CARE to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz sukcesami w obszarach m.in. sportu, neurologii, ortopedii czy leczeniu bezpłodności. 

 

Dla kogo jest Medycyna Komplementarna? 

 

Zabiegi medycyny komplementarnej są najczęściej stosowane w ramach uzupełnienia zabiegów medycyny konwencjonalnej w obszarze leczenia wielu złożonych chorób. Sprawdzają się jako profilaktyka i leczenie chorób onkologicznych, cywilizacyjnych oraz przewlekłych. Pomagają również w procesie rekonwalescencji, fizjoterapii i rehabilitacji – po przebytych urazach lub zabiegach chirurgicznych.

 

 

Indywidualne i spersonalizowane sesje medycyny komplementarnej mają za zadanie odnaleźć i leczyć przyczyny powstawania choroby i związanego z nią ograniczenia lub bólu. Pobudzają ciało do samoleczenia i samoregeneracji. Coraz częściej wybierane są również jako forma podniesienia jakości i produktywności życia, Treningu Mentalnego, uwolnienia wewnętrznych zasobów, energii życiowej i satysfakcji. 

 

 

Poradnia Medycyny Komplementarnej IPRO CARE Gdańsk 
 

Od diagnozy i przeciwdziałania chorobom, problemom oraz wewnętrznym blokadom, po określenie ambitnych i ponadprzeciętnych celów rozwojowych (osobistych i zawodowych) oraz sprawdzonych metod i narzędzi do ich osiągniecia. 

 

 

Prowadzimy zabiegi z zakresu:

 

  • Akupunktury
  • Rehabilitacji i Refleksoterapii 
  • Podologii
  • Naturopatii
  • Medycyny molekularnej
     

 

 

Akupunktura Gdańsk – wybierz sprawdzonego i certyfikowanego specjalistę

 
Zmniejszenie dolegliwości bólowych (bólu kręgosłupa, bólu mięśni, bólu reumatycznego), leczenie depresji, alergii, nadciśnienia, niepłodności.

 

Akupenktura jest tradycyjną techniką leczniczą medycyny komplementarnej. Polega na nakłuwaniu i stymulowaniu specjalistycznymi igłami odpowiednich punktów na ciele (akupunktów), które udrażniają tzw. meridiany (kanały energetyczne), pobudzając tym samym przepływ i krążenie krwi oraz wzmacniają energię Qi (Czi). Akupenktura wykonywana przez specjalistę, jest techniką całkowicie bezpieczną. Umów się na konsultację oraz wizytę w IPRO CARE Gdańsk.

 

Odczuj różnicę już po pierwszej sesji!

 
 

 

Trening rozwoju osobistego, biznesowego i sportowego – Gdańsk  

 

Nasi specjaliści Medycyny Komplementarnej, posiadają bogate doświadczenie ora zliczane sukcesy na polu Treningu Mentalnego.

 

Trening Mentalny to złożony zestaw technik i narzędzi, z obszaru psychologii, psychoterapii, socjologii, nauk o sporcie oraz biznesie. Poprzez odpowiedni trening spokoju, kontroli emocji, koncentracji, skupienia, motywacji oraz optymalizacji energii i czasu –znacząco podnosi osobistą wydajność i skuteczność.

 

Osiągnij ponadprzeciętne wyniki w obszarze zawodowej kariery. Trening Mentalny pomaga w poprawie osiągnięć w istotnej dla Ciebie dziedzinie życia, np. sporcie, biznesie czy relacjach interpersonalnych. Naucz się technik wydajności i optymalizacji, które będziesz mógł w sposób naturalny, wykorzystywać w codziennym życiu.

 

 

 

Zapraszamy do naszej poradni IPRO CARE w Gdańsku, przy al. Rzeczypospolitej. Kompleksowe wsparcie i nowoczesna jakość usług. Poznajmy się bliżej: 


 

 

Nasi specjaliści

Kontakt
Skontaktuj się z nami!