Umów wizytę
Home Specjaliści Marzenna Dąbrowska
wstecz
Zdjęcie
Marzenna Dąbrowska
Psycholog Gdańsk
Terapeuta Gdańsk
Telefon: .+48 786 112 212
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Psycholog, absolwentka psychologii klinicznej i zdrowia na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Sopocie.

 

Jestem Konsultantem Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Ukończyłam również I i II stopień  Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustannie poszerzam zakres swoich umiejętności poprzez różne formy szkoleń; obecnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień certyfikowanego Psychoterapeuty Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Swoją pracę poddaję superwizji.

 

Psychologia i pomoc psychologiczna zawsze była w centrum moich zainteresowań. W pracy z Klientem przestrzegam zasad dyskrecji, etyki i szacunku do Niego i Jego wewnętrznego świata. Pragnę Mu towarzyszyć w niezwykłej przygodzie, jaką jest zmiana, by uczynił swoje życie bardziej satysfakcjonującym.

 

Nossrat Peseschkian (twórca Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej) powiedział: „Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś nigdy wcześniej, musisz zrobić coś, czego nie robiłeś dotychczas”. Może teraz  jest Twój czas, by coś zmienić?

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu tych, którzy potrzebują wsparcia, pomocy w trudnej dla nich sytuacji i miewają konflikty wewnętrzne oraz interpersonalne.

 

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Poradnia Zaspa

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

Poradnia Aniołki

80-156 Gdańsk

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 7/4-5

+48 721 990 330