Umów wizytę
Home Specjaliści Katarzyna Jelińska
wstecz
Katarzyna Jelińska
Katarzyna Jelińska
Psychoterapia Gdańsk
Seksuolog Gdańsk
Psychoterapia par Gdańsk
Telefon: +48 725 015 087
Lokalizacja: Poradnia Aniołki, Poradnia Zaspa

Psycholog, absolwentka SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie, a także seksuolog, również po Uniwersytecie SWPS.


W swojej pracy stawiam na pernamentny rozwój osobisty, nieustannie rozwijając swoje kompetencje. By pogłębić swoją wiedzę i warsztat pracy rozpoczęłam szkolenia w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz z Psychotraumatologii Praktycznej.


W kontakcie z Pacjentem buduję relację opartą na zaufaniu. Wierzę, że zdarzenia których doświadczyliśmy w dzieciństwie i okresie dorastania niezależnie od tego, czy były naszym wyborem, to właśnie one wpłynęły na nasze zachowanie, na to w jaki sposób postrzegamy samych siebie i otaczających ludzi. Kluczem jest rozpoznanie przekonań.

 

JEŚLI...

Odczuwasz  długotrwałe obniżenie nastroju, spadek energii życiowej, przeciągające się zmęczenie, poczucie pustki i brak nadziei na przyszłość,


Masz kłopoty w nawiązaniu satysfakcjonujących relacji z innymi,


Przechowujesz w pamięci obrazy minionych trudnych chwil i “uruchamiają się”, tak, jakby działy się aktualnie czujesz nieustający niepokój i lęk,


Lękasz się wychodzić, jeśli obawiasz się pewnych miejsc, Masz nieuzasadnione reakcje swojego ciała, z którymi nie możesz sobie poradzić,


Odczuwasz utratę kontroli emocji, rozładowujesz ją poprzez impulsywne działanie często krzywdząc osoby najbliższe. Jeśli masz predyspozycje do bycia agresywnym bądź stosujesz przemoc. Gdy Twoja złość zaczyna niszczyć zarówno Ciebie jak i Twoje najbliższe otocznie.


Wykonujesz jakieś czynności po wielokroć i nie możesz zaprzestać,


Masz trudności w radosnym przeżywaniu swojej sfery seksualnej,


Po prostu interesuje Cię rozwój osobisty..

 


to oznacza, że przyszedł czas na zmiany tego, co Cię ogranicza, jest źródłem problemów, dyskomfortu, pogorszenia samopoczucia i spadku jakości Twojego życia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu tych, którzy potrzebują specjalisty, profesjonalnej pomocy w kryzysach oraz rzetelnego wsparcia, życzliwego i indywidualnego podejścia do każdego problemu.

 

Kontakt
Skontaktuj się z nami!