Umów wizytę
Home Specjaliści Jowita Nowakowska - Gołacka
wstecz
Jowita N_G 1
Jowita Nowakowska - Gołacka
Psycholog Gdańsk
Terapeuta Gdańsk
Telefon: +48 694 329 919
Lokalizacja: Poradnia Aniołki

Posiadam dyplom magistra psychologii. Studia ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie (specjalność psychologia kliniczna oraz psychoseksuologia).

 

Ważna jest dla mnie autentyczna relacja z drugim człowiekiem oparta o szacunek, zaufanie oraz empatie. Uważam, że nie zawsze mamy wpływ na to co się dzieje, ale z pewnością możemy mieć wpływ na to jak odnajdujemy się w trudnych dla nas sytuacjach. Jestem przekonana o tym, że pomoc psychologiczna pozwala przezwyciężać życiowe trudności oraz osiągnąć spokój i spełnienie w życiu.

 

W swojej pracy korzystam z technik o udowodnionej naukowo skuteczności (CBT, ACT, TSR), integrując je z indywidualnym, empatycznym podejściem do każdego człowieka. Opieram się o standardy zawodowe wyznaczone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Nieustannie szkolę się i podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem w trakcie certyfikowanego szkolenia organizowanego przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz w trakcie zaawansowanego szkolenia w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

 

Oprócz psychologii moją pasją i pierwszym wykształceniem jest biologia. Pracuję naukowo w Katedrze Biologii i Genetyki Medycznej UG. Staram się łączyć pracę jako psycholog z pracą naukową, dydaktyczną i zainteresowaniami naukowymi z obszarów biologii.

 

Zapraszam do kontaktu. Prowadzę spotkania stacjonarne oraz online. Spotkanie trwa 50 min. Ilość i częstotliwość spotkań są zależne od indywidualnych potrzeb klienta.

 

https://www.znanylekarz.pl/jowita-nowakowska-golacka/psycholog/gdansk#&tab=profile-experience

Kontakt
Skontaktuj się z nami!