Umów wizytę
Home Oferta Hipnoterapeuta Gdańsk

Hipnoterapeuta Gdańsk

Hipnoterapeuta

Hipnoterapia to skuteczne narzędzie pomocne w leczeniu wielu złożonych i trudnych do przezwyciężenia schorzeń. Każdy z nas chociaż raz w życiu zastanawiał się, czy hipnoterapia faktycznie działa i czy może mi realnie pomóc? Odpowiedź brzmi tak! A jej skuteczność zależy miedzy innymi od wyboru certyfikowanego hipnoterapeuty i właściwego modelu hipnoterapii.

 

 

Hipnoterapeuci poradni IPRO CARE Gdańsk

 

Metodologia stosowana w naszym centrum to jedyny na świecie model hipnoterapii posiadający międzynarodową certyfikację ISO:9001. Jest to dowód jego wielopłaszczyznowej weryfikacji, sprawdzenia w czasie, różnych kontekstach badawczych oraz na szerokiej grupie badawczej. Pomaga w przezwyciężeniu problemów psychosomatycznych, dolegliwości bólowych, fobii, depresji, nałogów czy nadwagi.

W czym może pomóc hipnoterapia?

 

Naszymi umysłami rządzi szereg – świadomych i podświadomych – nawyków, schematów i przekonań, które blokują nas w osiągnieciu celów psychoterapeutycznych, dietetycznych czy rozwojowych. Hipnoterapia może w sposób wręcz przełomowy podnieść skuteczność wielu obszarów pracy dla sobą i przyspieszyć proces leczenia.

 

 • Odchodzenie
 • Zaburzenia odżywiania – anoreksja/ bulimia
 • Przewlekły stres
 • Fobie, stany lekowe, napady paniki
 • Depresja
 • Niska samoocena, alienacja społeczna, nieśmiałość
 • Nałogi i uzależnienia – alkoholizm, narkomania, zakupoholizm, uzależnienie od seksu, lekomania, itp.
 • Agresja, przemoc, napady gniewu
 • Dolegliwości bólowe
 • Przewlekłe bóle głowy, migreny
 • Przewlekła senność lub bezsenność
 • Praca nad sobą – trening koncentracji, trening pamięci, budowa pewności siebie, podniesienie samooceny
 • Hipnoterapia dla sportowców

 

Jak działa hipnoterapia?

 

Hipnoterapia wykorzystuje naturalny dla umysłu i całkowicie bezpieczny stan hipnozy. Umysł wprowadzany jest w stan transu, w którym odcinamy się niejako od percepcji jednych bodźców, a wyostrzamy się i jesteśmy podatni na działanie innych. Hipnoterapeuta w trakcie pracy terapeutycznej może przekazywać Ci odpowiednie sugestie i ukierunkowywać Twoje myślenie na określone wnioski. Może eksponować Cię na konkretne obrazy, dźwięki lub zapachy, aby zwiększyć przyswajanie i utrwalanie przekazywanych Ci sugestii.

 

Hipnoza ma na celu wniknięcie w głąb Twojego umysłu, pracę na fundamentach Twojej psychiki i tego co ją ukształtowało. Dzięki temu intensywniej i szybciej możesz zmienić własne schematy myślenia i zachowania, przez co szybciej osiągnąć pożądane efekty terapeutyczne.

 

Hipnoterapia w Gdańsku – pierwsza wizyta

 

Wykwalifikowany hipnoterapeuta na pierwszej wizycie, przeprowadza z Tobą pogłębiony wywiad, poznaje bliżej problem z jakim się zmagasz oraz przedstawia Ci możliwy dalszy proces terapeutyczny. Pamiętaj! Hipnoterapia jest całkowicie bezpieczna, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jej przebiegu, hipnoterapeuta rozwieje je wszystkie podczas pierwszej wizyty.  

 

Nasze gabinety to przyjazne, kameralne i pełne pozytywnej energii wnętrza. Poczujesz się tutaj bezpiecznie i komfortowo, tak abyś sam mógł się skupić wyłącznie na skutecznym procesie leczenia. Jesteśmy zlokalizowani w dzielnicy Gdańsk / Przymorze, przy alei Rzeczypospolitej.

 

 

Poznaj bliżej specjalistów hipnoterapii IPRO CARE w Gdańsku:

 

 

Nasi specjaliści

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

+48 721 990 330