Umów wizytę
Home Specjaliści Dominik Pieczewski
wstecz
pieczewski dominik
Dominik Pieczewski
Coach Gdańsk
Psycholog Gdańsk
Telefon: +48 886 357 964

Ukończył psychologię na Uniersytecie Gdańskim. Jest rówinież absolwentem Centrum ISTDP, Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, gdzie uzyskał Certyfikat Coacha I Stopnia oraz 
Kliniki Stresu z dyplomem Ukończenia 8-tygodniowego kursu Mindfulness Based Stress Reduction. Obecnie w trakcie czteroletniego specjalistycznego kursu z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prywatnie mąż, ojciec, pasjonat dobrej lektury i dłuższych wycieczek rowerowych.

 

Od ponad 10 lat wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności w pracy z klientami, moim celem zawodowym jest pomaganie ludziom w czerpaniu radości z codziennego życia i otaczającego nas świata.

 

Terapię prowadzę w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) połączonym z elementami Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz podejściem Mindfulness.

 

W pracy szczególną uwagę zwracam na zbudowanie relacji z pacjentem / pacjentką oraz dostosowanie metod i narzędzi terapeutycznych do osoby oraz problemu.

Zapraszam osoby zmagające się z wyzwaniami takimi jak:

 

Depresja
Lęki
Problemy w relacjach
Obniżony nastrój
Spadek motywacji
Poczucie zagubienia
…oraz innymi barierami przeszkadzającymi na co dzień w zdrowym i radosnym korzystaniu z życia i otaczającej nas rzeczywistości.

 

 

 
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

80-369 Gdańsk

al. Rzeczypospolitej 8/315

+48 721 990 330