Umów wizytę
Home Specjaliści Alicja Rudzińska
wstecz
alicjarudzinska
Alicja Rudzińska
Psycholog Gdańsk
Psychoterapia Gdańsk
Psychotraumatolog Gdańsk
Terapeuta Gdańsk
Telefon: +48 883 444 516
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam specjalność rodzinną, tym samym uzyskując tytuł magistra psychologii. Jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.


Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam prowadząc konsultacje oraz terapię w prywatnych gabinetach psychologicznych w Trójmieście. Pracowałam jako psycholog na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. Obecnie współpracuję z Ośrodkiem Jaspik, prowadząc konsultacje i terapię młodzieży, a także Stowarzyszeniem Wsparcia i Interwencji Support - prowadzę grupę wsparcia dla dzieci i młodzieży w Sopocie. Prowadzę również własną działalność psychologiczno-terapeutyczną, pracuję z osobami dorosłymi. Poprzez moje media społecznościowe oraz Bloga dzielę się wiedzą i psychoedukacją z innymi.

Więcej na temat mojego doświadczenia, możesz przeczytać na stronie: www.alicjarudzinska.pl


Lubię kontakt z drugim człowiekiem, a w pracy z nim cenię sobie szczerość, otwartość oraz zaangażowanie w relacje. Wierzę, że dzięki terapii oraz komunikacji można rozwinąć swoje kompetencje, umiejętności oraz nauczyć się radzić sobie z problemami.


Jak pracuję?


W swojej pracy bazuję na technikach i metodach z nurtu psychodynamicznego, który pozwala zrozumieć przyczyny problemów oraz pracować nad trwałą zmianą. Terapia psychodynamiczna pomaga odkryć nieuświadomione konflikty oraz wyjaśnia mechanizmy funkcjonowania. Podczas terapii korzystam z technik terapii TFP (Transference-Focused Psychotherapy), która bazuje na pracy na relacji terapeutycznej.


Umów się na terapię lub konsultacje psychologiczną, jeśli:

 

  • Masz trudność w regulowaniu emocji lub ich nazywaniu (doświadczasz nadmiernej aktywności lub niemocy w działaniu, nie potrafisz powiedzieć co czujesz)
  • Przeżywasz kryzys życiowy lub doświadczasz nadmiernego stresu (rozpad związku, utrata pracy, strata bliskiej osoby)
  • Odczuwasz niepokój, lęk, wzmożony smutek i/lub wycofanie z aktywności życiowych (nie wiesz skąd pochodzi Twój stan niepokoju, nie cieszą Cię dotychczasowe aktywności lub nie wywiązujesz
    się z podjętych działań)
  • Doświadczasz trudności w relacjach (partnerskich, rodzinnych, koleżeńskich, zawodowych)
  • Doświadczasz dolegliwości pochodzących z ciała, które nie mają wyjaśnienia medycznego (bóle głowy, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, mrowienie ciała, uczucie duszności, zawroty głowy, problemy ze snem, omdlenia, kołatanie serca)
  • Masz trudność w kontrolowaniu zachowań agresywnych lub doświadczasz przemocy (fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, seksualnej).

 

Lub jeśli odczuwasz inne trudności, dolegliwości, problemy, które powodują dyskomfort, cierpienie lub spadek jakości Twojego życia.

 

Kontakt:
Tel.: 883 444 516
E-mail: rudzinska.alicjaa@gmail.com

Kontakt
Skontaktuj się z nami!