Umów wizytę
Home Specjaliści Agnieszka Szydłowska
wstecz
agnieszka-szydlowska
Agnieszka Szydłowska
Dietetyk Gdańsk
Hipnoterapeuta Gdańsk
Lokalizacja: Poradnia Zaspa

Od lat pasjonuję się zdrowym trybem życia, hipnozą i nieograniczonymi możliwościami naszego organizmu. Pomagam osobom otwartym na zmiany zadbać o zdrowie, wydobyć swoje talenty, podkreślić zalety, rozwijać pasje, zmieniać nawyki, usuwać wszelkie ograniczenia, lęki, błędne przekonania. Daję wsparcie i techniki do pracy z podświadomością by żyć tak jak tego pragniesz, bez ograniczeń, strachów, niepewności i oglądania się na innych.

 

Organizm ludzki ma ogromne możliwości samoregulacji i samoleczenia. Często jednak procesy te są zaburzane przez liczne obciążenia (pasożyty, grzyby, metale ciężkie, toksyny itp.), nieodpowiednią dietę, brak wody, stres, brak aktywności fizycznej i niedostateczną ilość relaksu.

 

Jeśli chcemy poczuć się naprawdę dobrze musimy zadziałać na wszystkich płaszczyznach, tak by nasz organizm był w homeostazie. Ciało należy oczyścić, odżywić i nawodnić, ale równocześnie nie należy zapominać o swoim umyśle, który musi być klarowny, spokojny i zrelaksowany by nasze działania miały efekt długoterminowy. Często konieczne jest też usunięcie programów z dzieciństwa, błędnych przekonań, wstydu, strachu czy wypracowanie nowych nawyków. W swojej pracy łączę wszystkie te aspekty.

 

HIPNOTERAPIA

Metody, których używam otrzymały jako jedyne procesy hipnoterapii na świecie certyfikację ISO:9001. Oznacza to, że sposób w jaki przeprowadzana jest terapia, ma potwierdzoną skuteczność i powtarzalność! Każdego dnia ponad 6000 wykwalifikowanych hipnoterapeutów na 7 kontynentach używa tego nowoczesnego podejścia do hipnozy, efektywnie pomagając innym pozbyć się problemów emocjonalnych, psychosomatycznych oraz radzić sobie z bólem! Hipnoza pomaga odzyskać kontrolę nad myślami, emocjami, nawykami. Wybierając OMNI wybierasz specjalistów wykwalifikowanych w używaniu hipnozy jako technik do pracy terapeutycznej, którzy gwarantują Ci profesjonalizm. Statystyki i badania potwierdzają trwałe efekty hipnoterapii w ponad 95% przypadków.  Dla przykładu Dr Alfred A. Barrios dokonał przeglądu sukcesu różnych podejść psychologicznych z punktu widzenia dłuższego okresu czasu. Badanie to pokazało następujące wskaźniki sukcesu:

 • Hipnoterapia – wskaźnik sukcesu 93% po 6 sesjach,
 • Terapia behawioralna – 72% skuteczności po 22 sesjach,
 • Psychoterapia – 38% skuteczności po 600 sesjach.

 

Obserwuję zarówno u siebie jak i u moich Klientów jak ogromny wpływ ma hipnoza i praca z podświadomością (nawet bardzo prostymi technikami) na rozwiązywanie problemów i wypracowywanie nowych nawyków. Wiem, że wciąż nie wykorzystujemy w pełni możliwości naszego umysłu, a są one nieograniczone i z każdym dniem pasjonuje mnie coraz bardziej docieranie do jego zakamarków. Każdy z nas ma zapisane w umyśle podświadomym błędne przekonania i programy, które blokują nas w osiągnięciu sukcesu w danej dziedzinie.

 

Hipnoterapia jest całkowicie bezpieczna, wszelkie Twoje wątpliwości wyjaśnię na pierwszym spotkaniu. Pracując nad swoim umysłem podświadomym szybko zobaczysz zmiany. Nic nie dadzą stosy przeczytanych książek jeżeli praktykę wciąż odkładasz na bok! Pomogą Ci uwierzyć we własne możliwości, pozbyć się blokad, obaw, lęków, osiągać cele, które jeszcze chwilę wcześniej wydawały się nieosiągalne, opanować emocje, żyć spokojnie - żyć tak by było warto.

 

Obszary działania:

 • problemy z wagą i zaburzenia odżywiania
 • lęki, nerwice i fobie,
 • radzenie sobie ze stresem,
 • depresja, niskie poczucie wartości, niepewność
 • prokrastynacja (odkładanie na później),
 • uzależnienia,
 • wybuchy złości i gniewu,
 • zachowania kompulsywne (np. podjadanie, obgryzanie paznokci, wyrywanie włosów),
 • bezsenność, koszmary,
 • migreny, ból (psychosomatyczny, chroniczny, fantomowy, menstruacyjny),
 • syndrom jelita drażliwego, choroby autoimmunologiczne
 • rozwój osobisty: poprawa koncentracji i pamięci, niwelowanie blokad (np. wstydliwość, niepewność, lęk przed wystąpieniami publicznymi)
 • hinoza dla sportowców

 

BIOREZONANS QUANTUM

Widzimy tu dokładnie, które procesy są zaburzone, jak pracują poszczególne narządy i układy, jakie obciążenia należy usunąć. W oparciu o te wyniki mogę indywidualnie dopasować zalecenia żywieniowe i dobrać kurację oczyszczającą, regulującą procesy w organizmie.

 

Kuracje, które stosuję oparte są o preparaty całkowicie naturalne, w pełni bezpieczne dla organizmu, nie zawierają szkodliwych substancji, a ich przyswajalność przez organizm sięga powyżej 90%.

 

Stosowane terapie oczyszczają organizm z pasożytów i niepotrzebnych mikroorganizmów oraz wzmacnianiają funkcję poszczególnych organów i współpracujących z nimi układów. Kwantowe analizatory, którymi wykonuję biorezonans zapewniają błyskawiczny dostęp do bioinformacji określajacych setki, a nawet tysiące właściwości funkcjonowania naszego organizmu. Dzięki temu zalecenia i dobór kuracji są bardzo indywidualne i niezwykle skuteczne.

 

Specjalizuję się w poprawie pracy układu pokarmowego.

Kontakt
Skontaktuj się z nami!